Automast

Mastitis, özellikle büyükbaş hayvanlar için, sütün kalitesini ve miktarını önemli ölçüde etkileyen meme iltihaplanması

hastalığıdır.

Mastitis, özellikle büyükbaş hayvanlar için, sütün kalitesini ve miktarını önemli ölçüde etkileyen meme iltihaplanması hastalığıdır. Tüm sistemlerle uyumlu AutoMast, meme sağlığını sizin için kontrol altında tutar. Hastalığı başlangıç aşamasında teşhis eder ve problemi düşük maliyetli tedavi yöntemleriyle çözmenize yardımcı olur.

 

Hangi süt sağım sistemi ve ekipmanları kullanılırsa kullanılsın, süt kalitesi her türlü sistem ve donanıma uygun olması sayesinde her zaman AutoMast'in kontrolü altında olacaktır.

 

Önemli Fonksiyonlar:

  • Sağım başlangıcı akıllı güç yönetimi ile belirlenir.
  • Sağım başladığında otomatik olarak çalışan AutoMast, yalnızca ölçüm sırasında güç harcar ve yıllarca parazite ihtiyaç duymaz.
  • Tüm bileşenlerini parçalara bölen kompakt tasarımı sayesinde herhangi bir ek sisteme ihtiyaç duymadan çalışır.
  • İsteğe bağlı olarak fragmana yerleştirilmiş olan kablolu ve kablosuz iletişim üniteleri ile her türlü sisteme entegre olarak çalışabilir.
  • Mobil sağım makinalarında ve otomatik sağım sistemlerinde ve / veya gelişmiş sürü yönetim sistemlerinde kullanılabilir.

 

Doğru Ölçüm

Hangi memenin mastiti olduğu doğrudan süt kaynağının girdiği noktadan önce yapılan ölçümle belirlenir ve kullanıcı sağım pençesine yerleştirilmiş uyarı lambalarıyla uyarılır. Limit değerlere göre ölçüm yapan diğer sistemlerin aksine Mastitis Milking Claw, her bir hayvanın memelerini karşılaştırır ve ölçülen değerleri daha hassas bir şekilde değerlendirir.

 

Erken Teşhis

AutoMast, herhangi bir memenin veri farklarını doğrudan belirterek hastalığı en kısa sürede tespit eder. Başlangıç aşamasında araya girmenize izin verir. Ekonomik kayıplar önlenecek ve hayvan refahı hastalık seviyesine ulaşmadan önce yapılan tedavi ile korunacaktır.

 

MİLKİNG CLOUD

Pratik sürü yönetim programı ile hayvan yönetimi, günlük işler, süt takibi, üreme, tohumlama, hastalık ve muayene, rasyon, sürüye bakış ve canlı izleme gibi olanaklar elinizin altında.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır.