CAB Live Event Experince

Online platformda kusursuz ve gerçek bir etkinlik deneyimine hazırlanın!

CAB LİVE EVENT EXPERİNCE

Online platformda kusursuz ve gerçek bir etkinlik deneyimine hazırlanın!

CAB Live Event Experince sayesinde etkinliğinizi sanal dünyada dilediğiniz gibi özelleştirin.

Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde kolaylıkla, sadece dakikalar içinde etkinliğinizi yaratın.

Katılımcılarınıza online dünyada interaktif deneyimler yaratın.

Her ölçekteki online etkinlikleriniz için ihtiyacınız olan her şey CABEVENT’de.

 

Dinamik Kayıt ve Satış

CABEVENT gelişmiş kayıt modülü sayesinde özelleştirilebilir kayıt formunuzu yaratabilir, mobil uygulama ve web siteniz üzerinden etkinliğinize özel kayıt formları oluşturabilir, çoklu ve farklı türde fiyatlandırmada katılım paketleri ve bilet oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda alt etkinlikler yaratabilir, ayrı kayıt alabilir, bilet satabilir ve kurallar oluşturabilirsiniz. ( Workshoplar, paralel oturumlar, Kapalı etkinlikler, onay gerektiren etkinlikler, belirli gruba gösterme vb.). Tüm kayıt ve satışlarınız için anlık raporlar alabilir ve Dashboard üzerinden takip edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Sahne

CAB Live Event, etkinliğinizin kurumsal kimliğine ve konseptine uygun olarak oldukça fazla özelleştirme olanağı sunar. Etkinlik sahnenizi dilediğiniz gibi markalayabilir, hatta banner alanları sayesinde sponsorlarınız ve iş ortaklarınıza çok daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz.

Networking Sistemi

Katılımcılarınıza sunduğunuz networking alanları sayesinde bir araya gelmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Networking alanlarınızın arka planlarını özelleştirebilir ve çok daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Katılımcılarınız onlar için oluşturmuş olduğunuz özel networking alanlarında bir araya gelebilir, birbirilerine randevu ve görüşme talebi iletebilirler. Aynı zamanda kendi izinleri doğrultusunda birbirlerinin profillerini görüntüleyebilir, kendilerine özel odalarda canlı görüşmeler yapabilir ve mesajlaşabilirler.

Oturumlar ve Alt Etkinlikler

Etkinliklerinizi oturumlara ayırabilir, dilerseniz bu oturumları özelleştirebilirsiniz. Her bir oturumunuz ve alt etkinlikleriniz için ayrı sahne ve oda yaratabilir ve özelleştirilebilir arka plan sayesinde özgünleştirebilirsiniz. Alt etkinlikleriniz için ayrı kurallar oluşturabilir, ayrı kayıt ve satış gerçekleştirebilirsiniz.  Oturum değerlendirme ve yorum özellikleri sayesinde ise katılımcılarınızın oturumlar ile ilgili duygu ve düşüncelerini sıcağı sıcağına alabilirsiniz.

Sosyal & İnteraktif Özellikler

CABEVENT canlı etkinlikleriniz için de interaktif birçok özellik sunuyor. Dilerseniz web dilerseniz de mobil uygulama üzerinden veya CABEVENT TV kanalı üzerinden  bu özellikleri katılımcılarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Canlı oylamalar, anketler, sosyal duvar, mesajlaşma, konuşmacıya sor ve daha birçok özellik CAB Live Event'te.

Stant & Fuaye Alanları

Etkinliğinizde dilerseniz sanal fuaye alanları oluşturabilir ve stantlar sergileyebilirsiniz.                                                          Aynı zamanda bu stantlara ait görsel ve videolar yükleyebileceğiniz medya galerileri oluşturabilir ve katılımcılarınıza gerçek bir stant deneyimi yaratabilirsiniz.

Mobil Uygulama

CABEVENT ’de canlı etkinlikleriniz için de interaktif bir mobil uygulama var!

Tüm interaktif özellikleri katılımcılarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden katılımcılarınız etkinlik sosyal duvarında fotoğraflar paylaşabilir, birbiri ile mesajlaşabilir, canlı oylama ve anketlere katılabilir ve etkinliğinize bütünüyle dahil olabilir.

Özelleştirilebilir Modüller

Web siteniz ve mobil uygulamanıza CABEVENT ’in sunmuş olduğu bazı ek modülleri ekleyebilirsiniz. Konuşmacı, program, sponsorlar, dokümanlar, sosyal ağ vb. birçok özelliği mobil uygulama üzerinde görüntülenecek şekilde seçerek aktif hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda tüm bu özellikler için web sitenize ekleyebileceğiniz web view modüller yaratabilirsiniz.

Raporlama

Canlı yayınıza ait kullandığınız tüm modül ve özellikler için anlık raporlar elde edebilir ve takip edebilirsiniz.  Katılımcılarınızı online dünyada da adım adım takip edebilir, analizler edinebilir ve diğer etkinliklerinizi planlarken yol haritanızı en efektif şekilde oluşturabilirsiniz.

CABEVENT sayesinde tüm etkinlik süreçleriniz sıkı bir takip ve disiplin içerisinde yönetilirsiniz.  Etkinliğinizi doğru planlama ve düzenli iş akışı ile başarıya ulaştırın.                                                                                      CABEVENT etkinliğinizin planlanma aşamasından operasyon ve final aşamasına kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm fonksiyonları bünyesinde bulunduran zengin bir yardımcıdır.

CABEVENT Yönetici Uygulaması

Her An Her Yerden Yönetin!

CABEVENT Yönetici Uygulaması dilediğiniz an dilediğiniz platformdan erişime olanak sağlar.

CABEVENT tüm etkinlik süreçlerinizde bilgisayarınızda ve cebinizde.

Hızlı ve Güvenilir

CABEVENT, sahip olduğu teknolojik altyapısı sayesinde milyonlarca kaydı saniyeler içerisinde, veri güveliğini sağlayarak işler.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde tüm işlemleri zahmetsizce tamamlamaya olanak sağlar.

 

YÖNETİCİ MOBİL UYGULAMASI

Yönetici mobil uygulaması ile etkinlikleri cebinizden yönetin.

CAB EVENT yönetici mobil uygulaması sayesinde etkinliğinizin tüm kontrolü elinizde!                                              Telefonunuzdan hızlı, kolay ve pratik bir şekilde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

-Katılımcı sorgulama-Check-in, voucher, sms gönderimi

-Katılımcı detay bilgileri görüntüleme

-Duyuru ve bildirim iletebilme

-Sosyal hub moderasyonu

-Promosyon ürün dağıtım sistemi

-Mobil giriş kontrol sistemi

 

KATILIMCILARINIZ İLE BAĞ KURUN

Etkileşimi yüksek etkinlikler tasarlayın katılımcılarınız ile bağ kurun.

CAB EVENT, teknolojinin getirdiği tüm kolaylıkları size sunarken, etkinliğinizin etkileşimini mobil uygulaması ile artırıyor. Sonuç; akılda kalıcı, unutulmayacak, uzun süre konuşulacak etkinlikler!

• IOS & Android için native olarak white-label yayınlanabilir

• Konuşmacılar ve konuşmacı biyografileri, dokümanlar

• Duyurular, beğen, yorum yap.

• Sosyal Paylaşım Hubları üzerinden paylaşımlar, beğeni ve yorum, kişi etiketleme fotoğraf albümü oluşturma

• Sponsor listeleme, kategorilendirme ve link ekleme

• Gelişmiş etkinlik program ve ajandası, alt etkinlikler, alt etkinlik kayıt, salon ve gün bazlı programlar, kapsamlı filtreleme ve arama

• Program değerlendirme, yorum yapma, yıldız ve beğeni bırakma

• Katılımcı profilleri, arama, filtreleme, canlı mesajlaşma, grup kurma, randevulaşma, takip

• Kapalı / Açık anketler, canlı oylama (keypad), konuşmacı ve moderatöre soru sorma

• Fuaye haritası, stand alanları, soru kütüphanesi

• Etkinlik hakkında, harita, navigasyon, sosyal medya linkleme

• Katılımcı katılım, etkinlik, kayıt ve ödeme, transfer ve konaklama bilgileri ve detaylarına voucher üzerinden erişim

• Katılımcı kartı (yaka kartı)

• Push bildirimler

• Çoklu etkinlik yayınlama, online kayıtlar alma

 

Özelleştirilebilir Etkinlikler

Onlarca modül tek bir yerde. Dilediğiniz gibi özelleştirmek sizin elinizde!

Resepsiyon

Etkinliğinize havalı bir giriş oluşturun, misafirlerinizi karşılayın!

Tek Yerden, Hızlı Erişim

Kullanımı kolay arayüzü ve hızlı altyapısı ile her şey her an kontrolünüz altında!

 

• Resepsiyon & Modüller

• Oturumlar & Alt Etkinlikler

• Etkileşim Odaklı Özellikler

• Networking Sistemi

• Fuaye ve Sayfalar

• Dinamik Kayıt & Satış Sistemi

 

Özelleştirilebilir Kayıt Formu

Özelleştirilebilir Kayıt formu sayesinde etkinliğinize özel kayıt formları oluşturabilir, çoklu ve farklı türde fiyatlandırmada katılım paketleri ve bilet oluşturabilirsiniz.

 

• Özelleştirilebilir Kayıt Formu

• Alt Etkinlik ve Kapalı Etkinlik Kaydı

• Alt Etkinlik ve Kapalı Etkinlik Kaydı

Özel kurallar doğrultusunda etkinlikler yaratabilir, ayrı kayıt alabilir, bilet satabilir, giriş kontrol noktaları ve kuralları oluşturabilirsiniz. ( Workshoplar, paralel oturumlar, Kapalı etkinlikler, onay gerektiren etkinlikler, belirli gruba gösterme vb)

 

Kusursuz Onsite Deneyimi

Etkinlik anında check-in ve yaka kartı baskısı, katılımcı izleme, giriş kontrol, raporlama ve analiz, mobil etkinlik uygulamaları ve kiosklar ile kusursuz deneyimler sunar.

Böylelikle kayıt yazılımlarına ayrıca para ödemenize gerek kalmaz. Üstelik etkinlik anında mobil uygulama üzerinden her an satış gerçekleştirebilirsiniz.

• Katılımcıya özel QR oluşturma

• Kayıt doğrulama

• Özel yaka kartı tasarlayıcı

• Push bildirimler, kişiye özel e-davetiye ve voucher gönderimi

• Online ödeme

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır.