Kişiselleştirilmiş İnteraktif Video-Creovideo

Creo Video platformu, müşteri veya ziyaretçilerinizin her biri izin kişiselleştirilmiş zengin içerik paylaşmanızı sağlar.

Müşteri deneyiminin işletmeler üzerinde derin bir etkisi vardır. Video, başka herhangi bir içerik türünden daha fazla eğlendirmek ve bilgilendirmek gibi benzersiz bir yeteneğe sahiptir ve böylece müşterilerinizden olumlu geri dönüş almanıza yardımcı olur. Creo Video platformu, müşteri veya ziyaretçilerinizin her biri izin kişiselleştirilmiş zengin içerik paylaşmanızı sağlar.

 

Creovideo, paylaşmış olduğunuz içerik ile müşterilerinizle etkileşime girmenizi sağlayarak müşterilerinizle bağınızı güçlendirir ve böylece olumlu geri bildirimler almanızı sağlar. İşletmenizin web sayfasının görüntülenmesinde ve tıklanma oranlarında artışlar, katılım ölçütlerinde çarpıcı gelişmeler gorebilirsiniz. Ayrıca, müşteri kazanımında ölçülebilir bir artış bekleyebilir, kişiye ait hissettiren videolarla piyasa rekabetinde bir adım öne geçebilirsiniz.

 

Crevideo Kullanmanın Faydaları

HEDEFLER — Her bir müşteriyle veya potansiyel müşteriyle 1-1 mesajlaşma oIuşturabiIirsiniz. Verileriniz, kitlenizi segmentlerine ayırmaya ve mesajlaşmayı kişisel olarak düzenlemeye yardımcı olur.

 

VERİ— Verileriniz kullanılarak her bir potansiyel müşteri ve müşterilerinizin hangi kişisel hikayelerin oIuşturuIacağına karar verilir. Müşteri verilerine ve tanımladığınız diğer faktörlere bağlı olarak hangi konuları dahil edeceğinizi veya hariç tutacağınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

 

GÖRÜNÜM — Videonun görünümü ve verdiği his, kişiselIeştiriImiş videoyu göndereceğiniz kişinin bilgilerini temel alarak değişebilir. Videonun görünümünü izleyiciye uyacak şekilde tamamen değiştirmek izin medya öğelerini (video, görüntüler, metinler, grafikler), renkleri, yazı tiplerini ve diğer faktörleri değiştirebilirsiniz.

 

AMAÇ — Kişiselleştirilmiş videonun nasıl performans gösterdiğini ve iş durumunuzu etkileyip etkilemediğini belirlemek izin izleyicinizin davranış değişikIikIerini  ölçebilirsiniz.

 

DİNAMİK HİKAYELEŞTİRME — Kişiselleştirilmiş video oluşturulurken kurguyu kendiniz belirleyebilirsiniz. Genel hedeflerinizle iIişkiIendirilen konular, verilere ve iş kurallarına göre videoya dahil edilebilir.

 

ERİŞİM — Müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize kişiseIIeşirilmş bir hikaye sunmak için kullanacağınız yayın kanallarına ve temas noktalarına karar verebilirsiniz.

 

ANKET — Kişiselleştirilmiş video, genellikle videonun sonunda müşterinize veya potansiyel müşterinize anket yapma fırsatı sunar. Müşterilerinizin ankete vermiş olduğu yanıtlar; sipariş oluşturma, iIetişim takibi, faturalandırma ve hatta bir sms mesajı veya e-posta kampanyası gibi yeniliklerle sizlere yol gösterici olur.

 

ANALİZ — Müşterilerinizin, videoyla etkileşimi hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan güçlü bir gösterge panosu elde edebilirsiniz. Anket sorularınıza cevap olarak hangi seçimleri yaptıklarını ve video görüntülemelerini nerede bıraktıklarını öğrenebilirsiniz. Danışmanlık ekibimiz, analitik verileri incelemek ve müşterilerinizin video yolculuklarını optimize ederek, daha iyi bir sonuç sağlamak için sizinle birlikte çalışabilir.

 

DAĞITIM— Bulut tabanlı Creovideo platformumuzu kullanarak kişiseIleştiriImiş video projeleri oluşturmayı basit ve kolay hale getiriyoruz. Ölçeklenebilir altyapımız, video içeriğini gerçek zamanlı olarak hızla dağıtıp yayınlamanıza olanak tanır. Tamamlanan videolar dağıtım sunucularımız aracılığıyla dağıtılabilir veya video içeriğini doğrudan kendi altyapınızda barındırabilirsiniz.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır.