Kişiselleştirilmiş video-PV

Kişiselleştirilmiş Video (Personalized Video)’nun kısaltılmışı olan PV,

Kişiselleştirilmiş Video (Personalized Video)’nun kısaltılmışı olan PV, bir veya daha fazla taslak videonun her bir kişinin bilgileri ile o her bir kişi için özel olarak o kişiye hitaben hazırlanan videolardan her biridir. Bir müşteri için de hazırlanır, bir milyon ya da daha fazla müşteri için de hazırlanabilir Her video, temel taslak çerçevesinde her müşteri için ayrı olan bilgileri gösterir.

 

Kişiselleştirilmiş video; adlar, kitaplar, şirket adı ve logolar, fotoğraflar gibi ayrıntıları videolara otomatik olarak dahil edildiği bir video türüdür. Kişiselleştirilmiş içeriği topluca oluşturduğu için çok daha uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunar. SMS ve e- mail kanalları ile de kişilere iletilir.

 

NEDEN PV?

Hedef Kitle ile İletişim

Kişiselleştirilmiş Video, sms e-mail kanalları ile gönderilerek Hedef Kitleniz ile kalıcı bir iletişim kurabilir ve hazırlamış olduğunuz kişiselleştirilmiş videoların kullanıcılar tarafından paylaşılmasını sağlayarak viral bir tanıtım haline dönüştürebilirsiniz.

 

%100 Kişiye Özel

Kişiselleştirilmiş Video, standart bir video reklama göre daha çok izleniyor. Çünkü bir PV ile kişiselleştireceğiniz öğeyi seçebilirsiniz.Yazılı, sözlü ve görsel kişiselleştirme imkanı sayesinde kişilerin isimlerini söyleyebilir, yazabilir veya onlara ait bir fotoğrafını gösterebilirsiniz. Kendine dair bir şeylerle ilgisini çektiğiniz kişinin videoda kalma süresi artıyor.

 

Anlık Geri Bildirim ve Etkinlik İzleme

Kişiselleştirilmiş Video ile o kişiye gönderdiğiniz videoya dair sağlıklı geri dönüşler alabilirsiniz. Videoların tıklanma ve izlenme oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca videoların içine yerleştirebileceğin anket seçenekleriyle kişilerin tercihlerine dair sonuçlara doğrudan ulaşabilirsiniz.Böylelikle kullanıcılardan alınan verilerle planlama ve süreç yönetimlerini daha etkin yapabilirsiniz.

 

KULLANIM ALANLARI

Şehir Tanıtımı

Proje Tanıtımı ve Bilgilendirme

Borç Bilgilendirme

Tebrik ve Kutlama

Anket Uygulaması

Kültürel ve Sosyal Etkinliklerin Bildirimi

Başkanın Mesajları

Yerel Yönetim Haberleri

Güncel Duyurular

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır.