Sanal Fuarcılık

Zaman ve Maliyet Kaybından

KURTULUN!

 

Fuarları Elinizin Altına

ALIN!

 

Daha Fazla Kişiye

ULAŞIN!

 

Tüm Cihazlardan

ERİŞİN

 

 

Sanal fuarlar, dünyanın her yerinden anında katılımcı çekebilmeleri açısından hem fuar organizasyonuna hem de katılımcı firmalara büyük katkı sağlıyor.

 

Türkiye’nin en güçlü  online fuar platformu olan CABDİJİ, fiziki fuar organizasyonlarını günümüzün modern teknolojisi ile birleştirir. Sunduğu sanal fuar altyapısı ile fiziki fuarların tamamlayıcısı, alternatifi rolü görür ve dijital dünyada online fuar organizasyonları gerçekleştirir.

CABDİJİ olarak, globalleşen dünyada hem ticari hem tüm ekosistemin dijitale dönüşümüne çözüm olmak için çıktığımız bu yolda giderek artan online ihtiyaçlara hizmet ediyoruz. Online fuar yazılımı ile standart tekniklere alternatif yeni bir soluk olmayı hedefliyoruz.

 

Sanal fuar organizasyonuyla, yeni ekonomik dönemde şirketlerin uluslararası alanda rakipleriyle rekabet etmelerine yardımcı oluyoruz. Ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine en etkin ve en ekonomik şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

 

ONLINE FUARLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

CABDİJİ, hemen her olanağı hatta daha fazlasını online fuar çözümleri ile sunar ve dünyamızdaki yükselen online talebin ihtiyaçlarını teknolojik ve yenilikçi çözümlerle karşılar. Hazır dijital fuar altyapısının sağladığı özellikler ile düzenlediğiniz online fuarlarınıza fark katar.

 

CABDİJİ’nin sanal fuar altyapısı ile kendi online fuarınızı kolayca oluşturabilir, kitlelerin online platformda buluşmasını sağlayabilirsiniz. Dijitalin gücünden faydalanarak aldığınız sonuçları katlayın ve bir fuardan beklediğiniz her şeyin çok daha fazlasını alın.

 

Gerçek Fuar Atmosferi

Fiziki fuar atmosferini dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Firmanızın taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerik ile düzenlenen fuarlar istediğiniz konseptte düzenlenir. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.

 

Erişim Kolaylığı

Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden erişim sağlanabilen kullanıcı dostu fuarlarımız internet üzerinden kolayca yönetilebilir ve ziyaret edilebilir. Tüm tarayıcılardan desteklenen sanal fuarlarımızda hedef kitleleri online olarak kolayca buluşturabilirsiniz.

 

Modern Teknoloji

Klasik fuar konseptini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren ve devamlı yapılan geliştirmeler ile teknolojik çözümler sunan kullanıcı dostu online platformumuzla dijital dünyaya taşınan sanal fuarlardan hızlı ve pratik sonuçlar alabilirsiniz.

 

Canlı Destek

Online fuar kararınızdan fuar düzenleme aşamasına, fuar esnasından fuar sonuna kadar hem düzenleyen firma hem katılımcı kurumlar için online olarak canlı destek hizmeti verilir. Kusursuz bir fuar deneyimi sağlamanız için tüm destek sağlanır.

 

Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi

Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik fuarlarda sınırlı sayıda olan fuar alanı ziyaretçi kapasitesi, sanal fuarlarda ortadan kalkmaktadır. Sistemimiz 500.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın aynı anda hizmet sunabilmektedir.

 

Canlı Sohbet & Video

Canlı olarak ziyaretçilerle etkileşim kurulabilen stantlarda katılımcı kurumların temsilcileri aynı anda standı yönetebilir ve ziyaretçilerle etkileşime geçebilir. Dijital ortamda yer alan görüntülü ve yazılı konuşmalar, fuar sonrasında doğru bir değerlendirme yapmanızı ve bu görüşmelerden etkili sonuçlar almanızı sağlar.

 

Canlı Seminer ve Konferanslar

Online ortamda gerçekleşen sanal fuarlarda canlı seminerler ve konferanslar gerçekleştirilebilir. Fuar ziyaretçilerinin katılabildiği seminer ve konferanslar, stantların yanı sıra dikkat çeken alanlar olup katılımcı kurumlar veya düzenleyen firma için sunmak istediklerini ziyaretçilerle buluşturduğu platformlar olarak da kullanılabilir.

 

Sponsorluk ve Reklam Alanları

Fuar boyunca yer alan ekran giydirme, pop up, billboard, yelken bayrak, otobüs giydirme gibi yer alan ve tercihlerinize göre geliştirilebilecek çeşitli alanlar, hem fuardan hem fuar dışından kurumlara ürün ve hizmetlerini pazarlamak üzere sunulabilir.

 

Detaylı İstatistikler ve Raporlar

Fuar sonunda fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stant ziyaret bilgileri gibi istatistikler, fuar sahibi ve katılımcı kurumlara raporlanarak elde edilen sonuçlar verilere dökülür. Bu raporlar, ziyaretçiler hakkında detay sağlarken firmaların sonraki adımları için de ışık tutar.

 

Geriye Dönük Fuar Bilgisi ve Kullanıcı Dataları

Online fuarlarda kayıt altında tutulan ziyaretçi bilgileriniz sayesinde fiziki fuarlarda yaşanan ziyaretçi iletişim kaybını sıfıra indirirsiniz. Standınızı ziyaret eden hem sizinle iletişime geçmiş hem geçmemiş ziyaretçilerin iletişim bilgilerine sahip olarak fuar sonrası da iletişime geçebilirsiniz.

 

Entegre Edilmiş Pazarlama Çalışmaları

Online fuarlarınızı diğer online pazarlama kanallarınıza entegre ederek fuarınızı veya katılımcı kurumların ürün ve hizmetlerini fuar öncesi ve sonrası pazarlama iletişimlerinize dahil edebilirsiniz. Fuarınıza dijital olarak kolayca talep toplayıp bu kişileri çalışmalarınıza fuar ile paralel bir şekilde online olarak dahil edebilirsiniz.

 

Düşük Maliyet ve Yüksek Erişim

Fiziki fuarların getirdiği konaklama, ulaşım gibi yüksek maliyetli harcamalardan kurtulursunuz. Online platformda internet üzerinden ülkenin veya dünyanın herhangi bir yeri ile bağlantı kurabilir, erişiminizi genişletebilirsiniz. Azalttığınız maliyetler ile aynı zamanda yatırım getirinizi artırmanıza da odaklanabilirsiniz.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır.